Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • khes

    tag

    Ennyi negatív hozzászólást még nem nagyon láttam... Komolyan, mondjatok egy tabletet, amit meg tudok venni 300 USD-ért és "közel" ilyen a sebessége, szoftveres támgatttsága és felszereltsége. Meg azért cuki, hogy a kedves cikkíró rengeteg olyan feature-t kihagy, amiért én meg akarom venni ezt a tabletet. Ilyen például a Shadowplay, Netflix és Twich-es stream-elés, elsőként mobil készülékről. Plusz ott van a 2 db előre néző hangszóró és 16:9-es képkiosztás, végre egy "high end" tablet nem 4:3-al. :(((

    Sokan panaszkodtatok, hogy ratyi VOLT az nVidia előző tegra sorozatai, játékok terén és hogy az iPad mennyivel jobb és szebb képet ad. Nyilván szebb képet ad, ha csak 3 OS-re és 3 külön fajta chipre kell fejleszteni!!! Meg nem hiszem, hogy a legerősebb mobil gpu olyan ritka szar minőséget tolna ki magából játékok alatt. Például a M&B, HL2 és a Trine2 szebb minőségben fut ezen a tableten, mint anno a régi gépemen (Mellesleg jön a War Thunder... :C ). És ha sikerül az nVidiának bevásárolnia magát a fejlesztők közé, ahogy a PC-s fronton is tették, akkor tuti, hogy K1-re fognak kijönni a legszebb játékok, csak ki kellene használni azt a 192 magot, a rengeteg támogatott API-t és egyebeket.

    JA, és a kontroller csak egy FEATURE!!! Ha nem kell, nem veszed meg. De szerintem PC-hez is használható lesz, mert x360-as kiosztása van és normális ravaszai. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák