Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    válasz Shader #424 üzenetére

    Gyakorlatilag semmit nem küzdöttem érte.1-2 hónapja készülök venni Shieldet,szinte napi szinten ment már a kell / nem kell agyalás,majd itthon is találtam egyet jófogáson az egyik hétvégén,amiről szintén lebeszéltem magamat hétfőre,hogy nem kell. A sors érdekessége ,hogy kedden kapok egy mailt az Amazontól,hogy 50$ kuponkód bármelyik (16GB,vagy 500GB) Shield TV-re. Ennyi a történet. Az nem tudom,hogy számít e,hogy többször a kosárba tettem az árak miatt,hogy mennyi a végösszeg,meg a regisztációm is régi már az Amazonra,több éves,és amerikai cím van megadva,ami kellett még anno a coin gyűjtögetéshez.
    Ja,meg van több mint 300 fizetős app a néhai "Today's free app" -ból ,amíg volt ez a lehetőség.
    Annyi van még,hogy céges névre nem engedte beváltani,próbáltuk azzal is,de egy másik kolléga privát accountja már elfogadta a kuponkódot. 6.-án kaptam, és 18.-ig lehet beváltani.

    Közben megnéztem jófogáson,még mindig ott van,csak valószínű,hogy ott már lejárt a 3 hónapos ingyen Grid,ami már Geforce Now néven fut.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák