Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Bocha #42 üzenetére

    Fogalmam sincs, hogy valóban ÁFA tartalmas-e. Én csak az alapján tudok ítélni amit ott írtak. Minden más spekuláció.

    De ha jól értelmezem akkor itt egy jogi kiskapu van durván kihasználva? Márpedig ha ez ennyire egyértelmű - én nekem fogalmam se volt erről - akkor lehet, hogy első körben a törvényhozást kéne bírálni amiért ezt még nem tették helyre - nyilván ahogy írod is nem véletlenül - és csak másodsorban azt a "vállalkozót" aki ezt csúnyán kihasználja.
    Na nem mintha a cégek 90%-a nem használná ki a létező összes lehetséges kiskaput. :)

    Egyébként a Mac-es 10%-kal nincs is semmi gondom. Az már egy érdemi kedvezmény.

    Amúgy az emberek többsége úgy van vele, ha pont ugyanazt a terméket ugyanolyan garanciális feltételekkel bontatlanul újonnan megtudja vásárolni hivatalosan boltból, akkor az olcsóbbat fogja megvenni. Ez a legtöbb esetben így van. Főleg így, hogy szerintem az átlag vásárlók 95%-nak fogalma sincs róla, hogy azok egy kiskapu kihasználásával lehetnek olcsóbbak.

Új hozzászólás Aktív témák