Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    Nagyon remek hirek ezek, a karogo varjak is elkaroghatjak a fajdalmukat, ez egy uj terep, megvannak a maga uttoroi, sok ceg osszefogott hogy mukodjon a dolog, mukodni is fog. Hogy nem lesz az elejen a tokeletes termek a kezunkben? Nem baj, ok mindent megtesznek, eleg sok technologia erik be iden, szep jovo elott all a PC-s piac minden tartozekaval egyutt.

    a jatekokra koncentralnak, hiszen az elsok akik kinyitjak a zsebuket es a leg extremebb modon fogjak hasznalni a kutyuket azok mindig a jatekosok. Ezt be kell latni.

    Reszemrol johet a cucc, akinek nem tetszik az meg karogjon tovabb, majd meselunk milyen volt :)

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  • Yllgrim

    őstag

    válasz 7time #10 üzenetére

    Nekem mint PC felhasznalonak ez az otlet teljesen irrelevans. Akik konzoloznak, nekik ott a PS4-XBOXO, Nvidiat ertem hogy streamelni barmire, meg nem tartunk ott hogy ez tenyleg olyan flottul is menjen, boduletes savszel kell hozza, eros szerverpark es rengeteg penz fenttartani.

    AMD legalabb olyan tehnologiakkal foglalkozik, ami nekem mint PC fogyasztonak fontos.

    Meglatjuk egy-ket even belul mi sul ki ebbol.

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák