Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ercsu4

    csendes tag

    Mivel még csak most regisztráltam és csak kóstolgatom a használatot, így remélem, jól csinálom. A folytatást ide írnám:
    A feltétel nélküli szeretetet, hiszen ez mozgatja a világot, mégsem látjuk, mégsem érezzük csak egy-egy pillanatra. Ebből indultunk és életünk végén is ide térünk vissza, mégis az életutunk alatt többször elfelejtjük. Szeretni és szeretve lenni. Nincs más, ami mozgatja a világot. Lásd természet. A növény szereti a vizet, napfényt, levegőt, hát élvezi, ad, virágba borul, termést nevel, leveleivel megtisztítja a levegőt, lecsitítja a szelet, visszatükrözi a napfény szépségét. A növény nem gondolkodik, nem kérdez csak teszi a dolgát, éli az élhetőt és adja az adhatót. Csak állj ki a napfénybe, élvezd a fény melegét, világosságát! Csak állj ki a szellőbe és érezd a simogatását! Csak nézz a növényre és látod, milyen csodálatos, szakítsd le a gyümölcsöt és ízleld! Ugye, hogy mennyire egyszerű?

    Egy férfi és nő egy kellemesen eltöltött este után csodálattal, szerelemmel néz egymás szemébe. Ez a csodálat csak egy pillanat, pedig örökké is tarthatna, csak hagynunk kéne, hogy eláradjon bennünk és átjárjon minket. De, és persze megint a de, a férfi dolgozni megy, a nő szintén az útjára. A férfi csak később dönt, hogy volt-e valami, ami megfogta a nőben. A nő pedig várja a férfi jelentkezését és minél később jön a telefon, felkeresés, annál elkeseredettebb, míg akár átlendül egy holtponton és akkor már nem is vágyik a férfira, hanem új hódítót keres. A férfiaknak idő kell, kinek több, kinek kevesebb. Egy érintés is elég, hogy a férfi szíve elrablásra kerüljön, de akár egy jól irányzott mondat is. Idővel viszont egyre nehezebb elválni a nőtől, egyre több dolog köt hozzá és egyre mélyebb az iránta érzett szeretet. Nem csak adja magát a nő, hanem igenis minden alkalommal hagyja magát meghódítani és hagyja magát szeretni, de azért néha jól esik az a piszkos, felejtsük el, hogy úriemberek vagyunk, ereszd el a hajam történet.:) Ettől még nem csökken az érzelem, hanem adunk egymásnak egy másik oldalt is, engedünk egy kis belátást a benső világunkba.

    Tudom, hogy sokaknak az általánosítás nem tetszik. Egy pillanatnyi képről írtam és persze ez csak egy hirtelen gondolat, amit papírra vetettem. Örülök, hogy megmozgattam sokak fantáziáját. Érdekel, hogy ki, mit gondol. :)

  • ercsu4

    csendes tag

    válasz petipetya #44 üzenetére

    Az ereszd el a hajam dolgon azt értem, hogy mikor nem gondolkodunk, hogy mit szól a másik, nem finomkodunk, hanem egy megkívántalak odaadom magam póriasan vagy megkívántalak és nem finomkodom, meghódítalak a saját szám íze szerint. Magyarán a szex öröme és más semmi. :)

Új hozzászólás Aktív témák