Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    Nicsak, Samu bácsi összecsinálta magát. Ez szerintem elég gáz, h egy kis visszaesés miatt egy világ omlik össze a Samsungnál. A jelentések alapján ez váratlan azért.. oké, csökkent a bevétel, de van mellette egy csomó még, nem hiszem, h ezért ez a nagy felhajtás.
    Vagy ébredeznek az emberek?? Az a baj, sok Samsung termékkel jártam már rosszul, és így se itthon, se a családtagjaim számára nem ajánlom. Persze sokan mások meg mással járnak rosszul, vagy vki éppen jól, de ez változó. Remélem a cuccain is meg fog látszódni az igyekezet, nem csak a leépítéseken

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz vimes #74 üzenetére

    Az h van :D És vmiért a Samsungnál ez a hangsúlyos. Ne kérdezd miért. Én se értem, miért jó kiadni vmit ugyanazzal a kinézettel, ugyanazzal a hardverrel, szimplán 0,2-0,3" kijelző eltéréssel. De ezek szerint bennük van a hiba, nem pedig bennünk. A kínai telefonokkal úgy se fognak tudni mit csinálni. Azokat nem fogja lekenyerezni a Samsung, mint itthon a szolgáltatókat, meg a.... na mind1, ezt hagyjuk. Nem vagyok kárörvendő típus, de mégis örülök ennek. Nem tudom miért ;]
    A szeptemberi telefonok közül mondjuk a Note 4 kifejezetten érdekel, de a Z3C-t jobban várom. Az Alfával se gurított akkorát a Samsung, elég béna lett.
    Bár sztem a telefonokat továbbra is fogja fosni, sőt, lehet még jobban :F

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák