Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DFB

    tag

    válasz pusszycat #4 üzenetére

    Mert a Mediaban vettem egy 7000-es sorozatut.Tehát un. csúcskategóriást.
    Helyböl nem kaptam meg a plusz igényelhető garanciát, mert nem a Samu Magyarország hozta forgalomba.
    Mellesleg ezt honnan kéne tudnom.Garancialevele magyar.
    Smart hub része szar.Kétszer kicserélték benne a vezérlőpanelt kb egy év mulva (addig ment), meg egyszer a wi-fi kockát.
    Vagy hatszor kint volt a szerviz, aminek elérhetősége kritikán aluli.(szervezetlenségből adódóan)
    Egyik szerelő szerint rossz, másik szerint jó.Állandóan telepít, frissít,van hogy naponta többször, vagy el se indul.Fogták már ezt a wi-fi re is.De akkor minek bele ha 120-as nettel is szar lenne kb 4m-re a routertől.
    Most ujabban egy hónapja szervízben van.
    Az idehozott vadi új F sorozatu CI+ kártyás csere tv képén koncentrikus körök, beállítod a wi-fi-t, azt mondja létrejött a kapcsolat, ha bemész a smartba, akkor azt mondja nincs kapcsolat.
    Ezekután a Samu felajánlja, hogy az én elégedettségemre ingyen megjavítja az amúgy garanciális tv-t.
    Ha nem tetszik mehetek békéltetőtárgyalni meg a fogyasztóvédelemhez.
    Szerintük forduljak a cserét illetően a MM-hoz, mert az a forgalamazó.
    Ők azt mondták majd kivizsgáltatják egy szervizzel, és az lehetetlen, hogy nem a SM-tol származik.
    Ezenkívül a gyári bill. használhatatlan
    a sw frissítés nincs rajta a szerveren
    a kártyafoglalat esetleges
    A guide-ba még mindig csak pörgő nyil van a bal felső sarokban.(2014-es rendszeren is)
    A tapipados távszabályzó szép ugyan, de hulladék.Idéntől giroszkópos.
    Az un evokit méregdrága, idéntől már csak a 8000-hez van.
    Azt hiszem az alábbiak, a huza-vona és az ezzel járó időtrabló kellemetlenségek elég indok arra, hogy inkább nem.

  • DFB

    tag

    válasz pusszycat #8 üzenetére

    Én se vittem.
    A szervíz hozta-vitte.
    Persze mikor felhívtam a Karinthy-n levő szervizt.(Ami egyébként olyan sufniműhely kinézetű és elötte sem volt
    nagy bizodalmam hozzá), azzal kezdték be tudom-e vinni.Mondtam nem.40" tv-t doboz nélkül vigyek bkv-n? Hogyne.
    Azután felhívtam a samut, ők küldték ki az oktogon szervízt (régen Orion-ez sem bizalomgerjesztő, delegalább emberi helyen van nem a világ végén valami peremkerületben).
    Egyébként 10kg fölött nem kell bevinni.
    Persze ahány ilyen "rábeszélőemberrel" beszélsz mind szerint az övé jobb.Bár én csak a samu meg az lg-vel beszéltem.Mióta a Sony lehanyatlott a tv piacon (trinitron) nincs képben.
    Elötte az volt 10 évet bírt.
    Csak ugy tudod meg melyik milyen ha használod.Azt meg ugye nem lehet.
    Jó panellel ellátott tv-t smart és 3d nélkül direkt nem csinálnak.

  • válasz pusszycat #46 üzenetére

    +1
    Igaz, nekem még csak bő fél éve van meg :)

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák