Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DFB

    tag

    válasz djculture #13 üzenetére

    Ez sajnos szlovák gyártmány.
    Itt a lakásban cserélték ki a vezérlőpanelt, meg a wi-fi kockát.állítólag úgy rendelték a németektől.
    Hogy másodszor kicserélték-e azt csak elhihetem, mert az már a szervízben volt.
    Érdekes módon a haverom ugyan ezt a típust vette kb egy hónapon belül az Euronics-nél, kb ugyanannyiért, neki sikerült a gar. érvényesíttetni.
    Azt nem tudom jó-e neki a smarthub, mert wi-fi vel nála használhatatlan, így nem is használja.Vezetékkel meg át kéne húzni az egész lakáson.
    Van itt még egy monitorom.Az is csúcskészülék volt mikor vettem.Annak a csuklós tartója csuklik össze.Az utódja új korában is ezt csinálta.
    A nyomtató alig ment már szarakszik.kb felét, mint ami a doksiba van.
    Talán developert kéne bele tenni ugy 30e-ért.
    Most épp a sw -el szívok vele.
    A hűtő még tőlük van.
    Mióta megvan dect és internet normálisan használhatatlan a konyhában, lehet az inverter motor miatt.
    Néha olyan furcsa hangokat is ad, de hűt.
    Ennél sem tudtam érvényesíteni a garanciát.Nem volt bennt a listában,csak az ami egyébként ugyanaz csak fehér, ez meg ezüst.
    Amikor vettem ott is volt egy "rábeszélőember", ő mondta hogyha még most beregelem akkor öt év lesz a garancia.Nem lett.
    Mellesleg szar a hozzáadott "kézikönyv" is.
    Telefonom ugyan nincs, de van ismerős akinek a szervízben vendégeskedik talán az S4, még garis.
    Ez a SAMSUNG.

Új hozzászólás Aktív témák