Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abysmal

    aktív tag

    válasz Integra #51 üzenetére

    Akadás valóban mindenhol lehet, de hogy mennyi akadás van az azért nem mindegy. Tapasztalat, hogy a mikrolagokat megszokja az ember, egy idő után fel se tűnnek, amíg nincs egy készülék, ami gyorsabb és ezt nem produkálja. Az ősrégi első generációs iPod Touchomon (400MHz-es ARM11 proc, 128MB RAM) lapozásnál ilyen mikrolag előfordul, de mivel nagyon rövidek, így megszoktam őket. Mikor haverom 4. generációsát használtam, akkor ez nem volt jelen, és ekkor figyeltem fel igazán, hogy ott megakad egy pillanat töredékére. Androidon ez nagyon gyakori, az újabbaknál is, amit a megszokás miatt gyakran nem vesznek észre a tulajok. Folyamatosnak gondolják, amíg nem látják, hogy hogyan kéne kinéznie. Ezután jönnek az olyan emberek, akik azt mondják, hogy az ő ZTE Blade-jén az Android ugyanolyan folyamatos, mint egy 4S-em az iOS.
    Amúgy meg ha egy iPhone, vagy egy WP7-es belagol, vagy valami bug előjön, akkor a "fél világ a csodájára jár" (haveromnak egyszer félúton megállt 2 oldal között a görgetés, így látszott félig mindkét oldal. Csodálkozás után fénykép, hogy meg tudja mutatni majd, hogy mi történt. Nálam egyszer a Spotlightból visszalépve ottmaradt a kereső. Ugyanez lett a vége), ha egy Android, akkor meg már fel sem tűnik. Ez a különbség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák