Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meridian

    senior tag

    "Ehhez képest a sokat szidott Unity az Ubuntuban maga az ergonómiai tökély."

    Így van... amióta láttam és kipróbáltam, azóta a tálcát én is oldalra (baloldalra, bár a jobb oldal jobban kézre állna, de oda mégsem jó: ott van a görgetősáv, meg az ablakbezárás ikonja, emiatt zavaró) rakom a tálcát (amely funkció egyébként kezdetektől rendelkezésre állt), mivel ezeken a flepni (értsd: 16:9-es) monitoron nagyon keskeny lett a függőleges méret, így jobb lett a helykihasználás weboldalak böngészése, meg minden olyan egyéb program hazsnálatakor, anelynek felül széles menüsávja van.

    Csak a 5:4-es vag 4:3-as monitorokon nem teszek így, minden 16:10, 16:9 és ugye van már 21(?):9-es monitor is...

    A metro UI helyett inkább azt oldották volna meg, ha az embernek van több monitora, akkor egy userrel egyidőben több különálló(!) asztalt lehetne használni, nem pedig a klónozás vagy kiterjesztéses módot, mert ezek is jók valamire, de az igazi az lenne ha párhuzamosan két asztalt tudnál futtatni. Na, ha azt megoldották volna, az lett volna egy igazi bravúr, meg fejlődés, de nem ez a gyagyisztikus ótvar szar, amit csináltak.

    Hihetetlen okádék módján néznek ki a raklapnyi 2 színű flepnik, melyek beborítják az egész asztalt, izé... képernyőt... ráadásul ki sem fér az egész halmaz az 1db képernyőre, hanem oldalirányba(!!!!4!!) kell görgetni... NOOOORMÁLIS??!! Amikor a legtöbb egéren egy görgő van, függőleges irányban...?!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák