Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsocy155

    őstag

    válasz sanyijedi #1 üzenetére

    Egyetértek.
    Mondjuk nekem bőven elég lenne max. 5" kijelzővel.

  • Billy132

    csendes tag

    válasz sanyijedi #1 üzenetére

    Örülök, hogy az LG-nél elkezték az aksit is fejlesztik, a többi gyártó is követhetné a példáját, inkább annak a megoldására kéne mindegyik gyártónak ráfeküdnie, hogy ne egy napot vagy legalább tényleg egy napot reggeltől estig kibírjon a készüléke, minthogy állandóan az antutu listában elsőnek akarják tudni a saját csúcsmodelljüket.

    A G3-nál is kafa, hogy mostmár QHD felbontás van de szerintem már a fullHD is bőven elég egy 5"-os készülékbe, ez már csak arra jó, hogy elmondhassák, hogy az övék a legnagyobb felbontású kijelzővel rendelkező telefon, gyakorlati haszna nemigen van.

    Majd ha lehet venni egy 15"-os fullHD kijelzős notebookot 200 alatt nem csak 1366*768-ast, azután növeljék a telefonokba a felbontást. Meg az is röhej, hogy a 2 méteres átmérőjű 2 milla+-os tévét is fullHD felbontással adják telefonoknál meg mindenki sír, ha csak sima HD kijelző van, mert, hogy milyen pixeles szar már ez.

    A csúcstelefonoknál a gyártók mostmár úgy látom azt a trendet követik, hogy minden évben az új csúcsmodell 1. legyen nagyobb felbontású, de ha másnem legalább nagyobb kijelzőjű (az Galaxy S5 is már 5,1" az S6 már lehet akkora lesz mint az első Note volt (5,3") 2. ha valamit kihoz a másik gyártó azt lehetőleg másoljuk le, nehogy amiatt vegyék az ő telefonjukat a miénk helyett (újlenyomat olvasó, vízállóság, nem fullgagyinak tűnő műanyag stb.) 3. kamera, nagyon fontos, hogy nagyobb felbontású legyen mint az előző telefonunk volt, hisz a birka vásárló, mi más alapján tudná megkülönböztetni, hogy melyiknek van jobb

    Ja és a másolási sorrend Apple -> Samsung -> LG és minden más gyártó kivéve a HTC és Nokia
    Egyébként szerintem helyes, hogy másolják egymást, még ha visszatetszést is kelt, mert most mondjuk csak azért ne csinálják meg vízállóra a telefonjukat, mert a sony már adott ki olyan telefont?

    Szerintem most a HTC One a legjobb droidos telefon, csak tettek volna bele rendes kamerát, ne ragaszkodtak volna ahhoz az UltraPixeles foshoz, az a leggyengébb pontja a telefonnak, amúgy majdnem tökély (a nexus kiadás), HTC nyomi felület nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák