Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darklovers

    csendes tag

    Üdv!
    Először is köszi a sok kitűnő leírást! :)
    Másodszor lenne egy kis problémám és nem találok rá sehol választ.
    Van egy 1 hetes Defy + amit először csak rootoltam minden ment elsőre tökéletesen működött 2 napig aztán rádugtam a telefont a pc-re és furcsa módon nem látta a gép csodálkoztam is mert előtte már rádugtam laptopra és ott ment minden frankon,de ez után már a laptop se látta,gondoltam nem nagy ügy biztos valami driver probléma...kicsit később szeretem volna tölteni a kis drágaságot és akkor sápadtam le igazán mivel a töltő se reagál nem is érzékel semmit a telefon :( ezek után kicsit kétségbe estem és úgy döntöttem lehet segít ha rakok rá főzött romot (pár helyen olvastam hasonló problémáról) felraktam rá a CM10 nem javított semmit az usb - töltő problémán aztán megpróbálkoztam a CM9 is sajnos ez sem segített.A furcsa a dologba most ha pc-re dugom a telot töltődik minimálisan de sehol nem jelzi ezt a készülék és sehogy se ismerik fel a gépek se.
    Mi lehet a probléma? van rá orvosság? vissza vinni nem tudom már mert nem tudom vissza rakni az eredeti állapotot mivel a pc-k nem ismerik fel :(
    Tud valaki segíteni nekem ? :(

  • Darklovers

    csendes tag

    válasz szabof1 #12 üzenetére

    Igen azzal a laptoppal próbáltam,most pont neki álltam driverek frissítésének talán segít,a furcsa nekem,hogy egyáltalán nem tölt adapterről :(
    na de akkor írok a defy+ topicba.
    köszi a gyors választ.
    További szép napot

Új hozzászólás Aktív témák