Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icom

    csendes tag

    Hello fórumosok!

    Sajnálattal, de megint belekerültem egy defy halálba.

    Megint sikerült fekete képernyőt varázsolnom a defy-re.

    Sajnos a legutolsó próbálkozásomkor feltettem egy két 7.1 stable verziót,

    meg feltettem hozzá a SB V4 miui romját is, meg előtte volt még a WR-es, de az is SB-től

    És végül már feltettem a CM 10 X MIG edition verziót is, de mindegyikben hibádzott valamiért az gmail és nem csinált semmit a Gmail progi, meg még a BLUETOOTH is rosszalkodott, de végül is bejött egy addig nem látott fehér teli képernyő és angol nyelven közölte, hogy a Factory reset miatt előforduló problémák miatt reset-elnem kell a telefont.

    Erre Ő ezen a fehér teli oldalon fel is ajánlott egy reset-et, hogy ott nyomjam meg, na én onnantól meghülyült a teló.

    RSD-vel, már majdnem az összes verziójával próbálkoztam feltenni SBF.-et

    és abból is szinte az összes BL5-ös verziót, mert ugye szabof1 írásából az is kiderült hogy onnan kell kezdeni az elejétől mindent.

    Na az nem sikerült és ugyan csak neki az írásának a tanácsára azt a BL6-os gyári defy 2.3.5-ös romot is próbálgattam, de nem sikerült azt a romot sem feltenni.

    Még mielőtt végleg levágom a telefonomat BL7-es rommal, amivel talán elindulna,

    szeretném a segítségeteket kérni, hátha valakinek már volt hasonló problémája és talán volt megoldás rá.

    Most fekete képernyővel várom a tapasztalatotokat.

    Köszi minden hozzászólást előre is...:)

    Üdv.: multimo

Új hozzászólás Aktív témák