Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Apollyon #23 üzenetére

    "Túlnyomórészt offba is rakták.p Ez pedig egy fórum, és leírom a véleményemet."

    igen, forum - szakmai forum, egy szakmai hirhez kapcsolodo thread
    a velemenyed meg irhatod nyugodtan, de ne lepodj meg, ha trollnak titullallak, aki erdemit nem tud irni

    bambano pedig tokeletes pelda, mert bar meglenne a hozzaertese, egy utolso vallasi fanatikus troll, aki eloszeretettel terjeszt fud-ot, ferditi el a tenyeket es ir feligazsagokat (es ha realisan is latja a temat, jol titkolja)

    "Jönnek egy linuxos topikba fikázni, és akkor majd mindenki maradjon kussban?"
    mondjuk el lehet menni a velt vagy valos beszolas mellett, neadj' isten nem kell provokalni a velt vagy valos trollokat - persze ertem en, hogy ez fanboy-kent fizikai fajdalommal jar, meg serul az igazsagerzeted, de annyit ersz csak el, hogy tovabb szitod a vitat, meg paran megjegyeznek, hogy te is csak erre vagy jo a forumon (en biztos igy tennek, ha lenne ra kapacitasom, hogy minden haszontalan trollt eszbentartsak)

    olyat pedig megint sehol nem irtam, hogy office topic-ba elfer az ilyesmi, tudnek orulni, ha nem talalnal ki hulyesegeket es probalnad azt ugy eloadni, mintha allitottam volna akar csak hasonlot is
    ha meg nem errol van szo, akkor lovesem nincs mi koze a temahoz, foleg azok utan, hogy leirtam egyik fel reszerol sincs rendben, es az sem erdekel, ki kezdte

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák