Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz SkyS1gn #6745 üzenetére

    igen, én is ezért váltottam díjcsomagot, ráadásul az 1 gigabyte (go!net xl) is utólag lett bevezetve a sok panasz miatt, mert alapban csak 500 megabyte volt a legnagyobb, ami hang alapú csomag mellé rendelhető volt! :(
    a netes sim kártyák nem hang alapúak, azok csak mobilinternetre vannak, kicsit csalós, hogy a nagyobbakat táblagépes meg notebookos internetezéshez ajánlják, mivel hang alapú előfizetésre nem is lehet aktiválni azokat! :(((
    terelik az embereket a kombó csomagokhoz, és ha nagyobb mobilinternetes adatforgalom kell, akkor fizess többet a komplett csomagért még akkor is, ha amúgy nem telefonálsz nagyon sokat...
    amennyiben nem külön sim kártyán szeretnél mobilinternetet, hanem a hang alapú előfizetésesre aktiválva, és több kell, mint 1 gigabyte adatforgalom, úgy csomagot kell váltani, a legolcsóbb kombó a mozaik xs + net&roll 1 gb lte bővítés (3200 + 1000 = 4200 ft), erre módosítottam az xperia z megvásárláakor, így van 1.2 gigabyte lte mobilinternetem.
    a mozaik xs alapban csak 200 megabyte mobilinternetes, de az még nem lte képes, viszont a mozaik s és attól felfelé már alapban tud lte hálót, illetve 500 megabyte és attól felfelé van bennük adatforgalom, és azokra is mehet a net&roll 1 gb lte bővítés.
    a next díjcsomagokban van még 2 - 3 gigabyte adatkeret, de a havidíj...
    én alig telefonálok havonta, sokszor még a 3200 ft-os havidíjat sem beszélem le, akkor minek fizessek elő nagyobb csomagra, csak azért, hogy több mobilinternetet nyomhassak? :(

    Zsmester89; nincs ez még kialakulva a gyakorlatban, zongorázd le telefonon a sony ügyfélszolgálattal, hátha mondanak valami okosat;
    hétfő - péntek 08:30 - 17:00 / +36 1 880 47 47
    szerződéses szerviz; link

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák