Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    Na eszköztársak. Azt hiszem, hogy a Z3C meg én olyanok lettünk mint a ponyvaregényes érdekházasság. Nem én választottam, mert kaptam, de végül csak szerelem lesz ez...
    Kicsit mókoltam a beállítások között és gondoltam kipróbálom a Stamina módot.
    Röviden: döbbenet.
    Hosszabban: A körülmények, kedvezőtlenek. G-mail, Exchange, push szinkron. Pebble óra miatt állandó BT kapcsolat. helymeghatározás on(energiatakarékos [WiFi+GSM]]. Ugyebár ennek a módnak az a lényege, hogy ha lerakod a telót az asztalra akkor lemegy relax módba és csak ha szükség van valamire akkor kel életre. Tegnap délután négykor vettem le töltőről. Ma reggel 6:30-kor 94%-on volt az aksi... Az említett időszakban telefonhívásom 2 volt, a képernyő ezen kívül egy play frissítés miatt és kb 1/2 órányi böngészés miatt volt bekapcsolva. Nagy előny, hogy mindent ami üzenetként jött azt Pebble-en néztem meg.
    2015-ben létezik olyan telefon ami mindenféle root,trükközés, meg mókolt ROM nélkül, fenti körülmények között, tud olyat tenni, hogy óránként kb 0.5% az aksi teljesítmény csökkenése??????? Bekapcs Stamina és ennyi. Döbbenet. Ámulok és bámulok.
    Viszonyítás képpen a korábbi telójaim ugyanezekkel a körülményekkel jó ha fél, háromnegyed napot bírtak... Elszoktam már attól, hogy nem kell naponta töltőre tennem egy telefont. :C :C :C

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák