Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HanU

    tag

    válasz muchacoado #5649 üzenetére

    Keret témához. Én ilyet szerettem volna, és ilyet rendeltem. A fekete karton dobozán, hogy érzékeljem ez egy profi termék, ráírták ezüst betűkkel proffessional metal bumper. Kaptam ajándékba minden földi jót. LCD védőt, csilli villi hátlapfóliát, amit nem raktam fel mert elég gagyi. Kijelző védőből is van már 3 db, a jóból sosem elég. Ezzel a kerettel, most Samu S4 méretű lett a Z3C, úgyhogy új öv táskát is kellett rendelnem a régi már úgy is kopott volt. A kidolgozottsága megfelelő, igaz elég szögletes és telefonáláskor kézben elég rideg érzés. A gomboknak csak egy-egy lyukat hagytak így a telefonon lévő gombokat kell használni ezek eléggé be lettek így süllyedve, tehát használatuk nem a legegyszerűbb, de megszokható. A mágneses töltőnek a nyílása elég nagy, jól használható. Összességébe, gazdagabb lettem egy kínai csodával, egyenlőre jó, de ha megunom cserélem, védeni viszont védi a gyári keretet, jól illeszkedik, nem lötyög, célnak megfelel. Előtte volt egy csodás ultravékony tokom, na ez fantasztikus, nincs a mágneses töltőnek nyílás, de mivel a micro USB nyílása jó nagy ezért a toknak azon a részen semmi tartása nincsen. Az elgondolás elvileg jó lenne, csak nem ehhez a telefonhoz. Szóval szépen gyűlnek a kis kínai kezek munkái. Lassan egy devilcase-t is vehettem volna, de a változatosság gyönyörködtett :) .

    [ Szerkesztve ]

    HanU

Új hozzászólás Aktív témák