Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • knuckle

    aktív tag

    válasz kuk@c #19601 üzenetére

    jó ezt hallani, bár elméletileg az én esetemben is megtörtént a teljes kijelző és keret csere ajtókkal együtt...
    elméletileg csak a hátlap maradt a régi a lap és az akku.
    egészen addig míg meg nem lestem közelebbről, ez után hívtam a sony-t, és már kocogtam is vissza.
    odabenn meg pislogott a néni, hogy hát ezt hogy képzelem, meg az amúgy biztos ki volt cserélve, stb stb..
    amikor viszont közöltem vele, hogy a mágneses csatinál van egy pici benyomódás a műanyagban, a bal sarkában, azt nézze már meg...de ő nem látta, aztán később mégis, amikor mutattam neki egész pontosan :)
    na mondom erről nekem van fotóm, és az alja is tiszta retek, ahol a kijelző eddig picit fentebb volt, alatta telement porral...
    kérdésemre, miszerint, hogy lehet akkor ez kicserélve, ha ad 1: a keret ugyanott és ugyanúgy retkes belül..
    ad 2: a pici benyomódás a mágnescsatinál, amit nem találunk meg, ha keret csere is van...
    ad 3 : az alsó hangszórórács ugyanúgy el van válva, és még szép kontrasztos árnyalata is van, mert a szervizes kolléga nem tudta rendesen lefújni róla a port...
    hátőőőő ő nem tudja, és amúgy sem ő tehet róla...:)
    ejnye ejnye :)
    már várom az sms-t mikor mehetek érte, aztán majd beszámolok róla, mi volt, lett :)

    "...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

Új hozzászólás Aktív témák