Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pendragon911

    aktív tag

    Sziasztok,

    lehet, hogy volt már összevetve Xperia Z1 és Samsung Galaxy S4, de ezt én nem igazán szeretném megkeresni, így pár szóban kérnék véleményt. Tervezés alatt van egy telefon beszerzése, de még nem eldöntött a típusa én saját tapasztalatból kiindulva Sony-t javasoltam a barátnőmnek, pontosabban neki megtetszett, ezért ő is afelé hajlana. Kinézett egy GSM boltban egy Z1-et, mert neki a Z1C talán kicsi volna, de mivel egy sorozat, így lényegében nem is lenne különbség a két telefon között, így azt is könnyen belakná. A GSM-es eladó, amikor meghallotta, hogy Z1, akkor annyit kérdezett, hogy miért ezt, miért nem S4? Talán mert nekünk ez jobban tetszik. Ő csak annyit válaszolt, hogy nem ajánl Sony-t, és a Z1 egy gagyi telefon, de ettől ha ilyet kérünk, akkor szívesen beszerzi. Nekem Z1C-m van már majd egy éve, előtte is Sony volt, sőt még azelőtt is, nekem mindig is bevált, különösebb problémám egyikkel sem volt és éppen ezért merem is ajánlani. Így van ez a Z1-gyel is, bár azt nem ismerem személyesen, de a sajátomból kiindulva jó lehet az is.
    Szerintetek mire alapozhatja ezt a kijelentést az eladó? Tényleg gagyi és sokkal jobban megéri egy S4-es? Szerintem hülyeséget állított ezzel, de lehet én tévedek. Egyébként nincsenek nagy igények, hosszabb akku idő, nagyobb méretű kijelző, fotózás, zenét hallgatás, filmnézés, játék nem igazán lenne rajta.
    Válaszokat előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák