Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yager01

    senior tag

    válasz zermi #4326 üzenetére

    Próbálom elméletben össze rakni a dolgot. Ha jól értem akkor azt mondod, hogy következő lépésekkel tudom roootolni és frissíteni a telefont.
    1. felrakom a PC Companion -t és felismertetem a telefont majd kilépek!

    2. Felrakom a Flashtool-t és a szükséges drivereke majd a letöltött C6903_14.1.G.2.257 _Central Europe 1276-4314_R2A.ftf fájlt bemásolom a Flashtools\Firmwares mappába.

    3. A leírás szerint flashelem a telefont!

    4. Ezután reboot majd fejlesztői lehetőségek menü...stb után a letöltött Root_with_Restore_by_Bin4ry_v33 programmal ROOT -olom az előbb felrakott 14.1.G.2.257 -et.

    Ezzel ha jól értem akkor a legújabb ROM-nak amit letöltöttem az általad kapott linkről, C6903_14.3.A.0.757.flashable.zip megvan az alapja... Viszont nem igazán értem, hogy most melyik lépésektől kell folytatnom ha a leírást veszem alapul .

    Azért kell a 257 FW mert, ezt még lehet rootolni az egy klikkes módszer valamelyikével, az újabb verziókat pedig nem. -ezt ha fentebb jól írtam akkor meg is tudom csinálni a (B)Root_with_Restore_by_Bin4ry_v33(/B) -al.
    Ha újabb frissítés jön, akkor már csak a flashable.zip-et kell telepíteni és flashtoolal fel kell rakni a hozzá tartozó Stripped.ftf-t.
    A Z1-lockeddualrecovery [VERSION] -BETA.installer.zip-ből a a legfrissebbet fájlt töltsd le.

Új hozzászólás Aktív témák