Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz arpo5 #3818 üzenetére

    Ezt mire alapoztad? Homályosíts már fel minket is.

    Mozzarella: Töltési idő: 3000mAh az akku, 1500 mA a töltő, töltés közben elvész valamennyi energia (hővé alakul). Ebből világosan látszik, hogy az egy órás töltési idő még 2000mAh töltővel sem lehetséges, azzal is több mint másfél óra kell. A gyári töltővel meg 2,5 óra körül van egy feltöltés minimum. De mivel a töltés vége felé a töltőáramot csökkenteni szokás így végül kb 3 óra lesz egy feltöltés teljesen lemerült akku esetén. Az S4 kissebb akkujához is tudtommal 1500mA-es töltőt adnak, tehát itt a töltési idő is rövidebb lesz. Ennek ellenére az S4 többet megy egy töltéssel mivel az Amoled panel kevesebbet fogyaszt. ÍNekem egyébként az akkuidő az egyetlen, ami nem tetszik a Z1-ben. Elmegy nekem így is egy napot, csak jobban esne, ha este már nem kérné a töltőt. Igaz, mióta Vodafonra váltottam T-Mobile-ról sokkal jobban merül. Állandóan gyenge a jel és a net sem megy annyira jól (3G mindkettő elvileg, de a Voda a fasorban sincs ami a valós sebességet illeti) így az oldal betöltésekre sokkal többet kell várni, és sokszor már elolvastam a cikket, de a mellette lévő sallangokat még mindig tölti, ami igencsak kihat az üzemidőre: Eddig nap végéig 5h kijelzőidővel simán elment, mostanában ez inkább 4 lett (de volt rá példa, hogy csak 3ó50perc). Ezt csak azért írom le, mert amikor azt írjuk az akkuidőre, hogy x nap/óra akkor elsősorban felhasználófüggőnek gondoljuk a dolgot, de hogy szolgáltatótól ennyi függ azt álmomban sem gondoltam volna.

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák