Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsibacsi

    tag

    válasz rehotom #4060 üzenetére

    Tapasztalat még nincs, összedugtam, képek, videók mentek, töltött közben....ennyi. Ps3 controllerrel párosítottam, működik. Játékkal még nem próbáltam, Talán a hétvégén lesz rá időm. Jelzem majd a fejleményeket.

  • kelly416

    veterán

    válasz rehotom #4060 üzenetére

    És szeretnél egy GTA V lemezt is beletenni? Na jó, viccet félre téve, azt azért ugye tudod, hogy túl sok "nagy" játékot nem tudsz majd indítani rajta, és még gyorsan is merül majd. Inkább áldozz egy keveset egy egész PS-re és nem a telefont készíted ki. Szerintem.

    yorkifamily:
    Nem próbáltad azt, hogy esetleg nem megnyomod, hanem elcsúsztatod kicsit az ON állás felé? Vagy még jobb, húzd le az értesítési sávot (ha már 4.4 van rajta, válts fület), kapcsold be ott a WIFI-t mert ott ténylegesen egy érintéses, és utána menj be a menübe, beállítások, wifi tamtaram-tamtaram...

    Bozek:
    Egyet értek Veled. Nekem van itthon vagy 5-6 kingstone memóriakártyám, kivétel nélkül hibásak. Egy darabig működtek gond nélkül (1-2 hónap, nem kell sokra gondolni), azóta írási hibával küzdenek. Egy sima képet rá akarok menteni, néha egy percet gondolkozik azon, hogy merre kezdje el írni. Az első pár alkalommal visszaküldtem, úgy kaptam vissza, hogy nem tapasztalták a hibát. Azóta vettem még vagy kettőt, mert én is a csapból is azt hallottam, hogy jók. Hát nem. Legalábbis ajánlani nem tudom. Ezzel szemben vettem egy Samsung kártyát a Nikon bridge gépembe, azóta már vagy 5x telefényképeztem/videóztam és soha egyetlen pillanatig sem gondolkozott. Lehet, hogy csak ki kell fogni, de alá tudom támasztani a véleményedet.

    Egyéb és érdekes:
    Ma kolléga mondja, hogy képzeljem el, a Nokiája simán tölt a vezetőállásra (vasút) szerelt 48V-os egyenáramú konnektorból. :F Most akkor mi van? Valaki hozzá értő elmondhatná nekem, hogy ez hogyan lehetséges. Ugyanaz a 220-230V-os váltóáramos töltő, amit minden Nokiához (meg az elveit tekintve minden telefonhoz) használnak. Az is van ráírva. Mégis oda tette kíváncsiságból (céges telefon, no comment), és fel is töltötte, ki is írta, hogy kész, és ténylegesen feltöltötte.

    angyal444:
    Szerintem ne törd magad ennyire. Amit én láttam összehasonlító képeket, videókat, alig-alig látni az eltérést. Ez is olyan, mint a vérnyomás, ameddig nem foglalkozol vele, nagyon rendben van, de ha elkezded méricskélni, tuti találsz valamit. :D

    Vangelis:
    Sajnos eddig nem olvastam működő tippet az ikon eltüntetésére, de ha hamarabb szólsz, festettem volna egy kis fekete ikont a fóliára, és amikor felteszed, pont takarta volna az ikont. :DDD

    Amúgy igazad van, nagyon rég óta először érzem azt, hogy nem ösztönöz semmi a készülék cseréjére. Nem bánt a memória kártya korlát sem, mert elég a saját memóriája (igaz, Te ezt 4.3 alatt nem is tapasztaltad), nem fáj, hogy korom sötétben nem lát jobban, mint a legtöbb hétköznapi fényképezőgép...

    igaz, lehetne egy hónapos akkus üzemideje, változhatna a kijelző mérete ahhoz igazodva, hogy mit szeretnék. Ha csak telefont, elég a 3", de ha játszom vagy filmezek, akkor legyen legalább 10", tudhatná előre azt, hogy mit ebédelnék és meg is rendelhetné, talán még azért sem haragudnék, ha a Sony állná a számlát... legalábbis úgy érzem néha, hogy aki nincs megelégedve a mai csúcs telefonok tudásával, az majdnem ennyire elveti a sulykot. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák