Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mc.g

    tag

    Én (mint fentebb említettem) telenor-nál vettem kb. egy hónapja 14w09, és AUO-panel (nem tapasztalható kékes elszineződés).

    Ezt a témát azért hoztam fel, mert felmerül, hogy vannak különbségek a készülékek között:
    - két kijelzőgyártó: JDI, AUO, akinek volt lehetősége összehasonlítani, az a JDI-t mondja jobbnak, de mindkettő jó, nincs nagy különbség (az AUO túl kontrasztos, a sötét részletek nem látszanak rendesen, ez saját tapasztalat, de amúgy szép). egyes (szerintem korai gyártásból származó) AUO paneleknél kékes elszibeződésről számoltak be (már 2013-ban kezdték gyártani, mert vannak 13w__ dátumkóduak is)
    - Típushiba, hogy a led fénye belecsillan a lencsébe, de ez csak a világos (színes) hátlapoknál jelentkezik, a fekete-hátlap elég jól elnyomja ezt, de (azt olvastam) a 14w11 után gyártottaknál már módosítva lett a hátlap. (nekem fekete van, nem észrevehető ilyen jelenség, de, volt egy átlátszó tokom, az erösen bezavart, azaz, ha valaki ilyet tapasztal, először vegye ki a tokból)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák