Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz callmeakos #60 üzenetére

    Gyárilag emelt órajel? Az MSM7227A gyárilag 800 mhz-es, emelt órajel esetén 1 Ghz.

    Szerintem kevered az ARM V6-os MSM7227-tel, ami 600 mhz-en futott, a T változat volt 800 mhz emelt órajelen.
    Ez volt az a típus, ami évekig nem akart kipusztulni a kínálatból, a blade-től kezdve az X8-on át az X10 mini, X10 mini pro, galaxy mini, wildfire S típusokban mindben ez volt, a 7227T változatot adták a ZTE Skate-ben és a galaxy ace-ben pl.

    Ebben már ARM V7-es utasításkészletű proci van, ami nagyságrendekkel jobb a klasszikus 7227-nél, bár az Adreno 200 ugyanaz itt is, és ott is.

    Más:

    Mindazonáltal nem értem, hogy 2011-ben mindenhová befért az MSM8255, és az Adreno 205 - a középkategóriába is bőven. Állítom, hogy szinte mindenre elég 2012-ben is.
    Szvsz. idén már az alsó kategóriában is kár volt ez alá menni, a Sony jórészt a 2011-es palettával kovácsolt tekintélyt magának a piacon, nem véletlenül.. Nagyjából ugyanilyen árazás mellett szerintem elfért volna a jobb hardver.

    Az ICS viszont hatalmas pirospont, mindenhol ennek kellene az alapértelmezett hozzáállásnak lenni..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák