Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Destructius

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lassan harmadik hete bűvölök egy T-t és azt kel mondjam zseniális masina... Aki ilyet venne, az ne habozzon!
    Egy hét alatt normalizálódott az aksi időtartama, így a második hét után bátran mondom, hogy hibátlanul kitart, ha csak telefonálgatok, e-maileket nézegetek, két napot simán húz, ha játszom (pl modern combat 3 vagy real racing 2 amik azért zabálnak) és zenét is hallgatok, akkor este már töltőre kell rakni, de ez úgy gondolom normális... mellesleg nem nagy a töltőfeje, nyugodtan belefér a táskába, a kesztyűtartóba, stb és egy adatkábellel szinte bárhol tölthető.
    A megjelenése elegáns, gyönyörű, élőben sokkal szebb mint a képeken, az ívelt hátlap bele simul az ember kezébe és tapintásra sem gagyi az anyaghasználat...

    Számomra az egyetlen negatívum, hogy nem kapott FM transzmittert, amit nagyon szerettem a régi n8-asomban, praktikus dolog...
    Telefonhoz mérten zseniális képeket csinál, a fülese kicsit halk, de mivel ez az agybadugós szilikon remekül szigetel, így elég amit nyújt.. nem mellesleg remek basszust produkál.
    A ledvaku zseblámpa appal jól használható és elégséges fényt ad egy kb két méteren belül.

    Sokat szidták a típust az oldalsó kezelőgombok miatt, de igazából minden megszokás kérdése, egyébiránt, nekem kézre esik a hangerő gomb is telefonálás közben, ha nem marokra fogja az ember, hanem csak épp annyira mint egy szokványos telefont, hüvelykujjal simán nyomkodható... a bekapcs gomb meg nem zavaró hogy közel van a hangállítókhoz, lévén a kijelzőzár feloldója is egyben az a gomb és így teljesen kézre esik...

    Az igazat megvallva tisztában vagyok vele, hogy ízlések és pofonok, de személy szerint ennyire eltalált designal még nem találkoztam telefonos berkekben, és azt kell mondjam nem bántam meg a vásárlást, sőt...

    Lehet lovagolni olyan dolgokon, pl hogy 2mag, 4mag, de szokványos felhasználás mellett teljesen mindegy, mert gyors mindkettő. Aki a nasa űrkutató és telefonon indítana rakétakilövéseket, az meg úgyis inkább tabletezni fog. Nem mondom, hogy jobb más típusoknál, azt sem, hogy nem, ebben a kategóriában nagy eltérés max a designban van... és akinek ez a design tetszik az ne habozzon, nyúljon a zsebébe, mert nem fogja megbánni, tényleg minőségi darab. :R

    Egy elégedett T tulaj. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák