Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    válasz Roberto76 #1147 üzenetére

    Én is figyelgetem a T árait, de a helyzet az, hogy nem igazán akar csökkenni.
    Bár amíg ennyire fogy, addig nem is fogják csökkenteni. Fogyott már ki készlet a T-nél, a Vodánál, Expansysnál, Partnero-nál is. Azt kell mondjam ha így megy tovább, az eddigi legsikeresebb Sony modell lehet.
    A V is a T sikere miatt késik. Ugyanis a Sony nem számított ekkora keresletre, és a T leköti a gyártási kapacitások 3/4-edét. Most készül bevonni a Sony további összeszerelő partnereket, mert a Foxconn már nem győzi.

    Más:
    Amúgy sok cikkben látok olyat, hogy lehúzzák a T-t, olyanokat írnak hogy nincsenek benne olyan jövőbe mutató funkciók mint az OneX-be, vagy S3-ba. Vagy, hogy ennyiért már 4magos teló is van.... WTF? Kérdezem én. Mégis miért? Mert nem AMOLED a kijelző vagy mert nem SLCD2? Vagy mert a proci nem 4magos?

    De pár dolgot bizony elfelejtenek megírni a nagyérdeműek:

    Proci:
    Az architektúra fejlettebb mint a Tegra3-ban vagy az Exynos4-ben. A 28nm-es gyártási technológia is egyedül ebben a prociban van így ennek van a legkisebb fogyasztása és az összesből ez melegszik legkevésbé. A GPU-ja rendre maga mögé utasítja az OneX és az S3 GPU-ját is. A mindennapok során, és Benchmarkokban is felveszi, sőt néhol lenyomja a 4magosakat a T. És ebből a SOC-ból a Sony tudta a legtöbbet kihozni.

    Kijező:
    Rendben hogy "csak" TFT, de LED háttérvilágítás miatt szépek a színek, jó a fogyasztás. A Bravia miatt szebb a kép mint a konkurens TFT-ken. Fényerőben abszolúte csúcs. Lenyomja az összes kijelzőt. (kivéve WhiteMagic és Nova) és azt sem szabad elfelejteni, hogy bár az SLCD2 színmélysége jobb, viszont 2x annyit fogyaszt. Az AMOLED meg kevesebbet fogyaszt, de szaturál és a fényereje igen kicsi ehhez képest. Tehát a Sony az arany középutat választotta, a mindennapok során bőven elég ez a kijelző. Fényerő, és PPI kimagasló, színek, betekintési szög kifejezetten jó. Fogyasztás szintén jó.

    És akkor vannak olyanok amik sem az S3-ban sem az X-ben nincsenek.
    Kamerában, audiós hangzásban, anyagminőségben messze a legjobb,és szerintem a legszebb is.
    Tehát tökéletesen felveszi a versenyt a két jobbféle 4magossal, az LG4X-et meg porba alázza. Pár funkció, technológia esetén pedig az összes 4magos csúcsgépen túlmutat.
    Akkor mi is a probléma? :)
    Szerencsére az MA korrekt cikket írt a telefonról. És megírták hogy igen is felveszi a versenyt a 4magosakkal. De sajnos sok médium nem így tett. Hogy elfogultság vagy zsebpénz miatt azt nem tudom. De sok oldal nem ad korrekt értékelést.

    Mondhatják páran, hogy mert elfogult Sony fan vagyok...

    1. Ha az lennék, nem lenne OneX-em :)
    2. Volt S3-am, van OneX-em, T-t tesztelem. Tehát amit mondok, mind személyes tapasztalat, nem a vak világba kiabálom.
    Persze biztos sokan vannak más véleményen, ez nem gond, különbözőek vagyunk. De szerintem a piacon, az egyik legjobb telefon jelenleg az Xperia T, tudásban, és minőségben is.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák