Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    válasz Roberto76 #1024 üzenetére

    Az csak azt írja ogy melyik gyártó esetében mennyi a gyári garancia.
    A kiírt, legolcsóbb árak, 1év bolti garit tartalmaznak. A gyári garancia felára általában 15-20ezer forint náluk.
    De természetesen gyárit csak itthon hivatalosan is forgalomba kerülő készülékre tudnak adni. Tehát pl neoL, TX, acroS, SL modellekre nem.

    De szerintem így is a legjobb választás. Az olcsóbb árak mindenhol bolti garisak, és sok helyen még a csomagot is megcsonkolják. Míg a Partnero 85-90%-ban minden gyári tartozékot ad a készülékkel.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

  • KaoszTom

    aktív tag

    válasz Roberto76 #1024 üzenetére

    Friss, ropogós vélemény a Partnero-ról:
    2 hete szombaton vettem egy Acro S telót. Otthon vettem észre, hogy pixelhibás. Hétfőn reggel visszavittem, mondta, hogy 1-2 nap a csere. itt már gyanús volt, mert új telefonnál 1 órán belül ott van, ha rendelsz. Közben kiderült, hogy amit vettem telefont, itt a MA fórumon már korábban megvette valaki, és visszavitte pixelhibával. Szóval szerdán mentem az újért. Az is pixelhibás volt. Csütörtök este mentem a 3.-ért. Az is pixelhibás volt, ráadásul volt egy elég nagy hézag az oldalsó illesztésnél. A csávó nem értette mi a bajom. Mondtam, vízálló a telefon, de így egy csepptől kuka. Kiderült, hogy azért van ott a hézag, mert nem új telefonokat hozott hanem csak kijelzőket, és azt cserélte. :Y Na itt mondtam, hogy akkor szerintem hagyjuk az egészet, nincs szükségem kétszer megbontott, pixelhibás telefonra.
    Végül is happy end, fél óra szópárbaj után visszaadta a pénzt.
    Számlát nem ad. Semmilyet. És most várom, hogy megjöjjön a T a T-től. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák