Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Cube

    tag

    Hát nem tudom. Sokaknak nem tetszett az átlátszó sáv az S-ben, de még ha az nem is volt jó, ez nem hiszem, hogy jobb. Nekem mondjuk nagyon tetszik az átlátszó sáv (Xperia S-em van), de még akinek nem is tetszik, az is azt mondta, hogy a T még rondább. Ez a hajlított, csúnya hátlap, az oldalán azzal a kis ajtócska szörnyű, a microusb oldalt megtöri a hátuljának az íves vonalát azzal, hogy kidudorodik. Ez messze nem olyan szép, mint az S, bármennyi próbálok objektív lenni, akkor sem lesz annyira szép.

    Ehhez még hozzá jön, hogy a procija bár kövi generációs, mégse sokkal gyorsabb, és annak ellenére, hogy kijelző ugyanaz, mint az S-ben, a telfon mégis lemerül egy nap alatt simán. Az S két napig röhögve kibírja 4.0.4-el úgy, hogy rengeteget használom, zenét is csak erről hallgatok, netezek, fényképezek nap, mint nap és estére 50%-on van.

    Kezdtem megijedni még szeptemberben, mert akkor vettem meg az S-t, hogy na most jön ki az új csúcs-Sony, lehet, hogy rosszul döntöttem, de megnyugodtam. Nem azt mondom, hogy rossz, hanem hogy alig mutat újat az S-hez képest, és bár ez szubjektív, számomra csúnyább is, az üzemidőről ne is beszéljünk.

    Ennél én most többet vártam a Sony-tól.

    Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

Új hozzászólás Aktív témák