Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68487936

    törölt tag

    válasz darvinya #1589 üzenetére

    Ahogy korábban is írtam a Sony Xperia T vagy V modell között vacillálok. Mivel dolgoztam elektronikai területen azt tudom, hogy egy Sony termék nem csak név miatt kerül annyiba, amennyibe.
    A Nokia őszintén megvallva nekem szimpatikus, ami miatt kiesik, hogy sajnos bizonyos alkalmazások (amelyek a barátnőm szakmájához kötődinek) egyszerűen még nem elérhető a Lumiára, emiatt a Sony az első számú kiszemelt.

    Ha összevettem a T vagy a V a Samsung S3-al milyen lényegi különbségekre kell számítani a kijelző méretet leszámítva?

    Ezt öbb alkalommal próbáltam megtudni, de igazából aki S3-ast használ sosem tudott választ adni erre, csak annyit, hogy ez a legjobb.
    Szerintem a marketing és a legjobb nem ugyanaz a fogalom. Az almás szifon esetében tipikusan ez érvényesül, hogy egy jól felépített marketing gépezet van a termék mögött.
    A Samsung esetében valahol azt érzem korábban indultak és emiatt tartanak előbbre, ezért népszerűbb a modell. Ha viszont más oldalról nézem a Samsung sok termékénél (nem csak telefon) ha diszkrét akarok maradni, akkor mindig puskázot egy keveset néha pedig nem is keveset.

Új hozzászólás Aktív témák