Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Na ezt fejtse meg valaki!
    A gyári Walkman app-ban (tudom, ott a poweramp) le akartam játszani egy hangoskönyvet (Vesztegzár a Grand hotelben). Arra lettem figyelmes, hogy csak az első számhoz illeszti be a borítót, és csak az első számnak az ID tag-jét olvasta be. A többi, mintha nem is létezne, pedig egyszerre töltöttem ki az összeset anno. Próbálkoztam egy csomó mindennel, de nem segített.
    - Leállítottam a Walkmant és az összes hasonló alkalmazást, hátha indításkor újra olvassa. Nem.
    - Kitöröltem a Walkman adatait és gyorsítótárát, de az sem segített.
    - Kitöröltem a hangoskönyvet, és a mappáját az SD-ről, majd visszamásoltam egy másik mappába két fájlt belőle, de a Walkman-be ugyanúgy ott van az albumok között az eredeti, mutatja azt az egy fájlt, amit anno felismert, de lejátszani nyilván nem tudja, hiszen fizikailag nincs meg.
    - Akkor beötlött, hogy van valami olyan, hogy Médiatároló. Na mondom, onnan törlöm az adatokat, stb-t, hátha az tárolja el az metaadatokat. Nyertem, mert valóban, miután kitöröltem, nem voltak sem albumok, sem külön zeneszámok, sem semmi a Walkman-ben. Viszont nem is tudtam előcsalogatni sehogy sem. Ismét leállítottam minden kapcsolódó folyamatot, hátha a Walkman indításkor minden szükségeset újraindít. De nem. Na itt kezdtem ideges lenni.
    - Újraindítottam a telefont, és akkor persze mindent beolvasott, ott volt a két felmásolt szám az átnevezett albumban.
    - Egyiket töröltem kíváncsiságból, de a Walkman-ben továbbra is ott virít. És nem tudom frissíteni / újra olvasni a listát.
    - Rádugtam a topira a telefont, intézőben megnyitva szintén ott figyel a már kitörölt fájl.
    - Felmásoltam egy harmadik fájlt, erre az rögtön megjelent a Walkman-ben. Persze a kitörölt fájl is még mindig ott volt.
    - Felmásoltam a telefonon belülről Totalcommaderrel egy fájlt (wifin meg van osztva a gépen lévő cucc), és az megint nem látszik a Walkman-ben. Sőt, ha elindítom a TC-ből, akkor semmi adatot nem olvas be hozzá. Még utólag szerkeszteni sem tudom.

    Mi különbség van a wifin másolás,és a vezetéken másolás között?
    Illetve miért frissül a lista, ha vezetéken másolok fel, és miért nem, ha törlök egyet?
    Miért nem frissül folyamatosan a Walkman-ben a lista?
    És miért nem látszik az intézőben a wifin felmásolt fájl?
    Kész káosz. Olyan, mintha nem kezelné a telefon rendesen a hálózati megosztást.

    Ja, és pl a winamp ugyanúgy nem látja a wifin felmásolt fájlt.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák