Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luciferc

    őstag

    Az teljesen komoly, hogy egy ilyen árú telefonon nincs másodlagos kamera? Humoros fiúk ezek a Sonynál. Gyakorlatilag nincs egy olyan telefonjuk sem idén, amiben nincs jelentős és értelmetlen megszorítás. Biztos piszkosul okosak a marketingesek, majd meglátjuk az eladásokon, de egy vevőt már vesztettek.

  • luciferc

    őstag

    válasz hurrikan #110 üzenetére

    S: Nagyra nőtt. Teljesen beteg álláspont a marketingesek részéről (nem csak a Sonynál), hogy aki megfelelő tudású készüléket szeretne, az egyben tepsipárti is. Ezt vajon honnan szedték? Nagyon kétlem, hogy lenne ilyen összefüggés, hacsak nem valami unortodox marketing könyvben. Amúgy még egy ilyen csirkesütő tepsiben sem fért el SD kártya foglalat, ha nem tévedek.

    P: Itt is mókás és értelmetlen árukapcsolás. Attól, hogy valaki normális tudású és szolgáltatású készüléket szeretne, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy fémház meg extra kijelző kell neki aranyáron.

    Számomra egyértelműen az látszik, hogy azért nem hozták ki mondjuk a Solat előlapi kamerával, mert akkor lenne egy olyan telefon, ami több másik saját Sony cuccot értelmetlenné tesz, vagy sokkal inkább réteg irányba tol. Így viszont nincs igazán normális középszintű készülékük. Szerintem.

    Nem is értem miért nem lehet egy egyszerűbb termékstruktúrával kilépni a piacra, vagyis azonos tudás, csak eltérő kijelző (és persze készülék) méret. E mellett meg lehetne 1-2 geek készülék is ha az muszáj a márkaépítés miatt (bár kérdés, hogy Mancikát érdekli-e, hogy van geek telefon is a kínálatban...), de a többségnek normális tudás kell, szarrágó marketinges szívatás nélkül: vagyis ne hagyjuk ki az egyikből az SD-t, a másikból az előlapi kamerát, ami esetleg jó lehetne, az ne legyen csak tepsi méretben, vagy éppen csak kicsiben. Gyártani is egyszerűbb, és esetleg a vásárlók is elégedettek lennének.

    Na mindegy, hosszú lettem, de nagy csalódás a Sony idén. Csak a (szerintem kretén) marketingesek keze nyoma látszik mindenhol.

    szek: gépelés

    [ Szerkesztve ]

  • luciferc

    őstag

    válasz agyas11111 #118 üzenetére

    Az már az oviban is elég ügyetlen érv, hogy de "a Pistike is beszart". Az, hogy máshol is ilyen a termékpaletta (vagyis milliónyi modell, de nincs egyetlen rendes középkategóriás, alap elvárható dolgokkal felszerelt*), az csak még inkább azt mutatja, hogy egy helyen végeztek a marketingesek, vagy legalábbis egyformák. De ez nem jelenti azt, hogy jó a termékskála.
    Azt, hogy kell-e SD slot, szeretném én eldönteni! És ha én a fényképezőmből akarom időnként áttenni, hogy elküldhessek képeket? És ha a laptopomban is van, és és éppen nem akarok még kábelt is hurcolászni? És ha egyszerűen nekem kényelmesebb, hogy a bizonyos alapdolgok egy helyen vannak, és áttehetők máshova? Ez így értelmetlen szívatás, aminek célja, hogy látszólag rohadt széles legyen a termékskála (minek??), másrészt meg majd jövőre megveszed a kicsit jobbat. Egyszer, aztán beleunsz, és és nem veszel, vagy ha veszel is, nem tőlük.
    A másik sikeres márkánál azt hiszem a hype és a hit mindent felülír.

    szerk: A robosztus fémházról csak annyit, hogy nem igazán szoktak az Sola és társai kategóriában recsegésre, nagyon bóvli anyagra panaszkodni, szóval ez tipikusan lényegtelen. Klasszikus rétegfícsör.

    [ Szerkesztve ]

  • luciferc

    őstag

    válasz trita #119 üzenetére

    Tudják ezt a Sonynál is, hogy a sola és u kombinációja lenne a jó, csak akkor azzal esetleg elégedett lennél, és jövőre nem vennéd meg az újat, ami kicsivel közelebb van az elképzeléseidhez. Így meg lehet, hogy nem Sonyt veszel. És hátrébb sorolod a márkát más vásárlásnál is. Nagy üzlet.

Új hozzászólás Aktív témák