Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bkrisz9 #7848 üzenetére

    Azt elfelejtettem írni, hogy nem csak a hibaüzenet jön néha elő, hanem életre is kelt a fülhallgató. :) Kitalálta, hogy gombnyomásra nem a számokat váltja, hanem a hangerőt növeli. Egy ideig még működött a sima zene leállítás/indítás, de mostanára minden meghalt, csak a hangot viszi át. Amúgy ezt a fülest egyrészt az öli meg, hogy nincs meghajlítva derékszögben a csatlakozó után a vezeték, így sosincs egyenesben.

    Azt viszont nem tudom, hogy néha zenehallgatás közben a kijelző feloldásakor és utána a lezárásakor miért nyekken egyet. Vajon a szoftver, vagy az OP füles hibája lehet?

    Egyébként a hangminőséggel tényleg nincs semmi gond, régebbi telefonjaimat nézve W710i-től fogva minden SE-m kiválóan szólt. Viszont a régieknél meg ott volt az a csodálatos fastport csatlakozó, aminek jó szokása volt elromlani. Konkrétan nem is a csatlakozóval volt a gond, hanem a 2 kis műanyag fossal, ami bent tartotta a töltőt/fülhallgatót/USB-kábelt a telefonban. Egy idő után mindig elveszett a tartása, vagy rosszabb esetben még el is tört, ezt követően lehetett eldobni az egyébként kiváló Sony-s fülest. Akinek volt ilyen telefonja, biztos tudja, miről beszélek. De emlékszem a Z310i-ben és a W710i-ben nem egyszer kellett még csatlakozót is cserélni.

    Ha ez nem lenne elég, a Zylo előtti telefonjaimban még nem volt benne a ma már alap funkció, hogy leálljon a zene, ha kihúzzuk a fülest. És ha ilyenkor elengedte a csatlakozó a fülest, miközben mentem az utcán, mindig megszólalt a nagy hangerejű zene. We love fastport.

    Kicsit off, de Sony:
    Egyébiránt lesznek még normális fizikai érintőgombos (nem a képernyőbe épített) Sony okostelefonok? Először elvették tőlünk a fizikai nyomógombokat (back, home, menu) érintőkért cserébe, amit még simán meg is lehetett szokni. De komolyan a 3 alap androidos gomb kijelzőbe integrálását miért kellett? :U

    (#7849) szpali: Elég nagyok az ujjaim, szóval lehet tényleg nem lenne gond. Viszont 4,5 felé nem nagyon mennék, már csak azért sem, mert zavarja a zsebet. Mindegy, inkább nem gondolok új telefonokra, mert megint rám jön a szokásos 2 év utáni vásárlási kényszer. :D

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák