Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lord.lakli

    őstag

    válasz szpali #7843 üzenetére

    Jó neked :) Amíg N5 szervizben volt, addig megint sola-t használtam és átlag 10 perc alatt fogott műholdat és lehetett navigálni.

  • Patrick76496

    őstag

    válasz szpali #7843 üzenetére

    A mérete nekem is bejön, nem tudom mit kezdenék egy 4,5"-os kijelzőjű telefonnal. Olyan szempontból is előny a "kis" kijelző, hogy sok háttér illik hozzá, HD felbontású kijelzőnél már 2160x1280-as felbontású kép kell, hogy mind az 5 oldalalt kitöltse. Egyetlen átka az, hogy csak 360p-ben nézhetőek rajta YouTube videók (egy 480p-s kijelzőn), amit nem igazán értek.

    A GPS-t sose használtam gyakorlatilag, úgy is baromi lassú lett volna, mert mindig hamar túl vagyok forgalmazva a 30 megás korlát miatt. Ha kellett valami térkép, előző nap lescreenshotoltam a Google maps-ből a gépemen, aztán felraktam a képet a telefonra. :D

    A SEria.hu facebook oldalán mindig látom, hogy az újabb Sony-k kapnak valami frissítést (1-2 hetetne) pl a zenelejátszóra, a galéria app-ra, stb, nem tudom mennyire van rá szükség. Ha jól emlékszem, ez a telefon egyszer kapott egy frissítést, ami adott egy teljesen felesleges Xperia Lounge appot. Pedig simán ráfért volna egy update mondjuk a Walkman alkalmazásra, ha fel akarok venni egy számot egy lejátszási listára, mindig csak berakja valahova random a végére. Ha pedig le akarom húzni a legvégére, akkor az egész lista vége összekeveredik.

    Még egy hasznos feature lenne (szerintem, ami nincs benne még a PC-s VLC-ben sem, de nekem nagyon hiányzik :) ), hogy meg lehessen fordítani a lejátszási listát. Így nem a régi számokkal kezdődik a lista, hanem mindig a végén lévő legújabbakkal. Persze lehet mondani, hogy kezdjem a lejátszást az utolsó 4-5 számmal (amit mostanában raktam fel), de akkor hamar vége lesz, és megint kezdődnek az elején lévő régi zenék.

    Amúgy nem feltétlen kell egy teljesen stock ICS, hogy használható legyen, én pl kitöröltem a számomra fölösleges cuccokat. Azért szvsz vannak hasznos gyári app-jai is a Sony-nak, persze természetesen csak egy részük az.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Más: Kb 1-1,5 év használat után kezdi megadni magát a gyári Sola-s füles. De még nem teljesen, csak a gomb rajta. Sokszor találkozok ezzel az üzenettel, ha bedugom a headset-et, szerencsétlent már csak a Szentlélek tartja össze a csatlakozó és a vezeték találkozásánál. :B

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák