Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Patrick76496 #6941 üzenetére

    Szerk.: Még annyival kiegészítem, hogy szerintem azt tennék a legjobban, ha minden telefonjukra ezt a Zylo-Mini-Sola-féle gumis hátlapot raknák, mert ennek kellemes a fogása, és nem is különösebben sérül/karcolódik.

    (#6942) Carte: Nekem igazából a sebesség lenne a lényeg, a hasznos programokat megoldom. Amikor felraktam a bővített gyári Sony-s launcher-t 4.3.1-re, és megláttam, hogy csak az foglal 18 mega ram-ot, elgondolkodtam rajta, hogy kell-e még nekem gyári Sony-s rom. Ennyit nem ér a szép felület, a gyári Android sem néz ki annyira rosszul.

    (#6946) Bkrisz9: Nekem a Mini (is) csinált ilyet, bár nem töltés közben, hanem melegedéskor, vagy amikor télen a zsebemben volt kint az utcán és bejöttem vele a melegre, néha meghülyült a két érintőgomb.
    - - - - - - - - - - - -
    Ezekre a CM rom-okra szoktak javításokat kiadni? Mert ahogy nézem, ez a bluetooth+tethering bug nem most jelentkezett először CM10.2-nél, már az előző két verzióban (10, 10.1) is megvolt.. Bár gondolom most már inkább a KitKat-re koncentrálnak a dev-ek, remélem előbb-utóbb kijavítják a WiFi bug-ot és felrakásra érdemes rom-ot csinálnak belőle.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák