Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz bepken #6777 üzenetére

    "nem arra céloztam, hogy nem menne rajta..."
    Tudom, nem is azért mondom. Csak kipróbáltam és nem ment. Számomra ez azért meglepő, mert csak egy sima launcher apk, fogalmam sincs, mi baja vele a telefonnak. Akkor ezek szerint később 4.4-es appok-ból is lehetséges, hogy lesz port.
    - - - - - - - - - - - - - -
    Amúgy Sola JB témától eltekintve és az Apple-t nem nézve egy gyártó átlagosan hány frissítést szokott kiadni egy telefonra?
    - - - - - - - - - - - - - -
    Valaki fel tudná rakni valahova ezeket az alkalmazásokat a stock Sola ICS rom-ból?
    - AudioEffectService.apk
    - FBMusicLike.apk
    - SemcMetadataCleanup.apk
    - SoundEnhancements.apk
    Előre is köszönöm!

    (#6781) mrbig25: Nekem "BL unlock allowed: Yes"-es telefonom van, szerinted ezért a kernelért megéri kinyitni? Ha a hivatalos módszerrel csinálom, akkor az OTA frissítésen kívül (ami fölösleges, mert úgy sem lesz több Android update) mit veszíthetek? Vissza tudom állítani utána a telefont később eredeti zárt állapotba? Előre is köszönöm! :R

    (#6782) Bkrisz9: Jó kis teló ez a Sola, a hibáival és a JB hiányával együtt összességében nekem bejött. :K Legfőképp a kinézete tetszik, szerintem "szép" telefont alkotott a Sony. No meg a floating touch is, hogy van, hiába nem használható sok mindenre (max télen), de akkor is elmondhatod, hogy te érintés nélkül is tudod kezelni a mobilodat. :C Ilyet egy felső kategóriás telefon sem tud.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák