Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz salgocomp #6488 üzenetére

    Tény, hogy nem tölt gyorsan, de utána nekem néha élvezhetetlenül szaggat játék közben. :( Sokszor ezen megy el a kör, meg állandóan írogatja játék közben, hogy a Facebook és Messenger alkalmazás leállt (ez a kettő így egyszerre). Amúgy nekem az egyik kedvencem, de hát nem tetszhet mindenkinek. :)

    (#6489) kameraman77: Grat a telefonhoz! :) Emlékszem, hogy a videófelvétel közbeni ciripelést még anno még a Xperia Mini Pro csinálta valahogy így, mint ebben a videóban. Amúgy én már csináltam vele videót aránylag halkabb környezetben és nem volt semmi zörgés. Egyébként a stereo videófelvételhez nem kell külön app, azt a telefon gyárilag tudja. :)

    Szerk: (#6495) kameraman77: Ezt a 2 videót én is meg szeretném nézni, de nem találom sehol sem a letöltés/lejátszás gombot. :F

    (#6493) salgocomp: Kár, (szerintem) a legjobb telefonos operációs rendszer. A többit nem lehet ilyet szinten testreszabni (és belenyúlni), és tudtommal erre van a legtöbb app is. Megint csak saját vélemény, hogy az android-os Sony telefonoknak van az egyik legszebb kezelőfelületük, bár ezzel anno ~6 éve a Z310i-mmel sem volt gond, plusz más telefonoknál az áttűnéseket is nagyon szépen megoldották (azt hiszem K750i-től a telefonok nagy részénél így volt). A többi gyártó készülékeinél sokáig nem volt ilyen :)

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák