Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KD6-3.7

    őstag

    válasz Piftii #3010 üzenetére

    Szia!

    A telefon teljesen korrekt ennyi pénzért.
    Nekem az S,P stb. ledcsíkos Xperia sorozat nem jön be! Láttam élőben rohadt zavaró az a nagy fénycsík ott alul. U egyenesen ronda! Nagy tégla alul led csíkkal és a nagy testben egy "kicsi" (kinek mi...) 3,5" kijelző bújik meg. Volt szerencsém boltban pár perce megnézegetni a készülékeket. Kinézetre ez jött be a legjobban!
    Minimalista design, igényes anyaghasználat, semmi fölösleges cullang. A kis led csík az Xperia felirat felett meg kb. semmit sem ér csak dísz, de nem mondja rá az ember azt, hogy ez már sok mert észre sem veszed egy idő után. Amin kibontás után meglepődtem, hogy pehely könnyű a készülék és kellemes a hátlap tapintása.
    A rendszert egyből frissítettem 4.0.4-re és így kezdtem el belakni. Teljesen jól szuperál. Kamera rendben van bár a fókusz néha sokat gondolkozik. Hangerő is korrekt, de ha asztalon van kicsit tompul mert leér a hangszóró. A rendszer villámgyors, a böngészés sebessége is korrekt. Játékokat is szépen viszi. Predator-al szoktam szórakozni amúgy nem vagyok nagy telefongémer. 3D-s autós, futkározós, lődözős nálam kilőve. Az meg, hogy nem kapunk JB-t hát felháborító, de én elvagyok a 4.0.4-el is. Bugokkal még nem találkoztam hála az égnek. Mindennapos, átlagos használatra tökéletes. Akku ideje is rohadt jó! Tegnap reggel vettem le a töltőről 95%-on volt mert ugye ez a max. Délutános voltam meló helyen nyomtuk félórát a 2 player reactort ment a mobilnet ma reggelig. Most a hozzászólás írása közben 42%-on vagyok. :) Legjobb akku idejű telefonom eddig. (ZTE Blade>LG Optimus 2X>Omnia7> Sola)

    Remélem valamennyire tudtam segíteni a döntésben! :R

  • zdanee

    őstag

    válasz Piftii #3010 üzenetére

    Üdv! Idáig három hivatalos ROM jött ki hozzá, mindnek megvannak az előnyei és a hibái. A GB talán a legkevésbé bugos, de ott nincs kesztyűs mód, az akku gyorsan merül, mivel GB vannak olyan programok, amik nem működnek és nem lehet rootolni, csak a függetlent. A kevés memória miatt a GB folyamatosan bezárta a kezdőképernyőt egy nagyobb program futtatásakor (böngésző 2 ablakkal, facebook, foursquare). Az első ICS frissítés elég jó lett, de néhányaknál a WiFi hülyéskedik, viszont ez rootolható és sokkal jobb a memóriakezelés. Sajnos több olyan játék van, ahol a kesztyűs mód alapból be van kapcsolva és emiatt irányíthatatlan. A második ICS frissítés pár hete jött ki, a WiFi elvileg megjavult, de nálam például az akkuidő romlott picit és a kesztyűs mód továbbra is hibás. Pár héten belül várható a következő ICS verzió, kiderül...

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák