Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fury71

    aktív tag

    válasz Kephamos #3216 üzenetére

    Talán a legnagyobb ismert hibája lehet, hogy egyes korai szériák hibás kijelzőt kaptak. Ha a telefon vagy a kijelző eléri vagy meghaladja a 43 fokot (akinek van az majd leírja) sárga foltok, csík, vagy csíkok jelennek meg a kijelzőn.

    Mondjuk én kicsit utánanéztem a neten a jelenségnek és meglepődve tapasztaltam, hogy a google vagy Youtube keresőbe beírva nem sok találatot kaptam a hibáról. Ezen fórumon kívül még az XDA-n sem találtam túl sok infót róla. Az tény, hogy a jelenség létezik, de ha tényleg annyira sok készülék lenne rossz kijelzővel szerelve, akkor nem kellene tele lennie a világhálónak bosszús, szitkozódó emberkével, vagy legalábbis nagyságrendekkel több posztnak szólnia a témáról?
    Az is lehet én nem kerestem alaposan rá, de pl. a YT-on 3 videót és a Google képek között is csak pár képet láttam. Arról viszont sok hír van, hogy a Sony cseréli a kijelzőket.

    Na lehet, hogy most belenyúltam a darázsfészekbe. :Y
    A korlátairól csak annyit, hogy nem bővíthető a memóriája (itt a háttértárról beszélünk ami 32GB). Nem cserélhető az akksija, ami 1750mAh.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

Új hozzászólás Aktív témák