Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swami

    senior tag

    válasz fury71 #2336 üzenetére

    Még március elején vettem a készüléket és igazából nem nagyon "nyűvöm" a telefonjaimat, inkább csak használom arra, amire kell, de ma elég sokat kellett várnom valahol és ma használtam vélhetően először annyit egyfolytában, hogy a hőmérséklete meghaladta azt a pontot, ami után előjön a sárga csik alul, ráadásul nem csak ott, hanem a Deadpixel szürke képernyőjén ellenőrizve az egész kijelző szélén körben. Na erre felment a pumpa.
    Ez olyan, mintha vennél egy Lotust és amikor jól meghajtod akkor túlmelegszik és elkezd prüszkölni a motorja, mint egy trágyahordásra használt jásztekerefaszapocakosi Trabanté.
    Anyáznál mint állat, mert éppen azért vettél Lotust, hogy hasits vele. XperiaS-t meg azért, mert olyan qrva jó a kijelzője.
    Hogy a Lotus rángasson, nem megengedhető. Hogy az XS kijelzőjén bármilyen folt legyen, nem megengedhető. Ez a határozott véleményem. :(((
    (Amúgy meg konok ember vagyok és ha a Lotus lefullad, soha többet nem veszek azt. Vagy ha a SONY hibás kijelzővel hozza ki a csúcsgépét (és biztos vagyok benne, hogy tudtak a hibáról), akkor soha többet nem veszek SONY-t. - De ezek már ilyen személyes dolgok)

    Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

Új hozzászólás Aktív témák