Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • littlemamba

    aktív tag

    Sziasztok,
    segítséget szeretnék kérni, hetek óta nyomon követem a fórumot az Xperia S-ről és a P-ről is. Nehezemre esik választani közülük. Sok tesztet elolvastam és sok videót megnéztem. (Korábban még HTC, iPhone és Lumiák is versenyben voltak). A leszűkítés után amíg csak olvastam róluk, addig a P felé jobban húztam, amióta viszont kézbe is vettem őket, már inkább az S-hez. Lány létemre viszonylag nagy a tenyerem hosszú ujjakkal, tehát nem pici lányos, de így is még félek kicsit az S méretétől, ugyanakkor szélességben tényleg csak pár mm van közöttük...

    Nos arra jutottam, hogy
    S+: erősebb hw, 32 GB, 12 megapixel, szétszedhető, felbontás, arányosabb külső, korábban hozzáférek ICS-hez, fedett csatlakozók, jobb ár/érték arány
    S-: nagy méret, kamera rossz helyen, nem fém, rosszabb akkuidő a P-hez képest(?), esetleg sárgulás (ez csak azért gond, hogy x időre nélkülöznöm kellene majd),

    P+: fém, RGBW, jobb akkuidő, kellemesebb méret, jobb anyaghasználat, rendes gombok - nem pöttyök, elegendő lenne a 8 megapixel is bőven
    P-: gyengébb hw, fekete esetében maszatolódik a fémrész, illetve kophat/karcolódhat a festés, fedetlen csatlakozók

    Első androidos telefonom lesz és nem dísznek szeretném használni és nem divattelefont keresek, a célom, hogy minél jobban kiaknázzam a benne rejlő lehetőeket. Mindkettő esetben feketében gondolkozom és szolgáltatófüggőben, P esetén jöhetne csak szóba esetleg kártyafüggetlen.

    Az írásom célja, hogy pro és kontra érveket gyűjtsek, mivel a következő héten már szeretném megrendelni a telefont mindenképpen. Szóval az ismertetettek tudatában írjatok akár saját tapasztalatot is (bár az itt fellelhetőeket elolvastam már,de megerősítés nem árt) :R

    Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

Új hozzászólás Aktív témák