Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Idhren

    csendes tag

    Azért hihetetlen a Trémobil... Hadd osszam meg veletek a kalandomat, hátha épülésül szolgál majd valakinek...

    Pénteken úgy döntöttem, megrendelem a SXS-t, a T-mobil webshopjában, mert úgy olcsóbban jutottam vón hozzá... Mindent bepötyögök, gondoltam kártyával fizetek, mert sosincs nálam ennyi kp, meg anyám vette volna át, nem akartam sokkolni a gép árával, stb.
    Minden oké, sikeres kártyás fizetés, visszaigazolás, boldogság.
    Várom, hogy visszahívjanak, mert ugye csomagot is módosítottam, ahhoz kell az egyeztetés. Aznap nem hívnak. Másnap sem olyan délig. Megnézem a webes fiókomban, azt írja, nincs aktív megrendelésem. Ellenben a számlámról lehúzta a zsét, mint a huzat. Boldogság (nem), hívom az ügyfélszolgálatot, fél óra után már sikerül is eljutni egy valós személyhez, aki persze hülyének néz. Majd mikor sikerül tisztázni, hogy igen, nincs bent a rendelésszámom a rendszerben (még jó, hogy minden visszaigazolást kinyomtatok!), ellenben a számlámon ennyivel kevesebb pénz található, azt mondta beszél egy kompetens személlyel, és visszahív. Természetesen csak inkompetens személyek ülnek az ügyfélszolgálaton...
    Mikor visszahívott, mondta, hogy igen, beérkezett a pénz, és bocsánat, jövő hét vége felé (!) fogják visszautalni nekem. A rendelésem sajna elveszett, fel kéne adjam újra. Mondtam, hogy vicces, majd pont rendelek újra, mikor jövőhéten látok a pénzemből akármit is...
    Puffogva, hogy milyen töketlen bagázs, gondoltam, akkor várok... Majd eszembe jutott, hogy bizony én hűségpontokat is beváltottam, olyan 6000 Ft értékben. Az sincs a rendszerben. Megint telefonálok, előzőkön újra végig, megint hülyének néz, megint keresi a rendelést, ezúttal egy faszi... Kezdett nagyon eldurranni az agyam. Mindegy, a végére újfent kiderült, hogy nekem van igazam, és a pontjaim nincsenek meg. Itt nem írom le, mit mondtam. Majd közöltem, hogy az a minimum, hogy valami jóvátételt kapok, mert ez már mindennek a teteje, pl hogy elmegyek egy Trémobilba, és kapok egy telefont a webes áron, vagy valami. Persze mondta, hogy erre nincs lehetőség, de beszél egy kompetens személlyel a pontjaim ügyében, és visszahív. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! Persze nem hívott...
    Most elhatároztam, hogy bemegyek a Tbe, szétverem az asztalt, és addig ordítok, amíg nem kapom meg a telefont szemtelenül olcsón, vagy elhúzunk tőlük a vérbe az egész családdal együtt, ami azért nem kis pénz... :P Egy a baj, a T most a többi szolgáltatóhoz képest olcsóbban adja a telefonokat...
    Szóval ennyi, remélem valakinek hasznos infóval szolgáltam.

    Sony Xperia Z2

Új hozzászólás Aktív témák