Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiro

    senior tag

    válasz Ljózsef #2089 üzenetére

    Tök mindegy, hol dolgozol -, akkor is neked van igazad. Szerintem. A felsorolás, hogy melyik felső kategóriás készüléknek mi a gyíkja, nem érdekel. (ez már nem rólad szól) Csupán az érdekel, ha megveszek valamit, azt NE JAVÍTSÁK, CSERÉLJÉK, HA GYÁRI HIBÁS. Vagy vissza a babaruhát kamatostól, amiért átvertek. Sajnos ezt ma már egy cégen sem lehet leverni. Így szívok például a 6 M felett vett kocsim kuplung tárcsája miatt 85 ezer km után és még sorolhatnám a pár év után elromlott prémium mosogatógépet, stb. Én is ilyen telót fogok talán venni, de kivárok és olvasok, mellesleg meg felháborít, hogy ennyi hibával adták ki a telót. Azt meg el ne higyje már valaki, hogy itt a fórumon több az elégedetlen vevő. Sokan azt se tudják, hogy van ez a fórum, csak káromkodnak a Sony miatt. A javításból meg köszönöm nem kérnék, megbontott-kókányolt cuccért pedig sokalnám az ára tizedét is kifizetni. Értem én, hogy sokan vigasztalják magukat, de nem lehurrogni kell, aki netán fikázza jelen állapotában azt, amit pofátlanul továbbra is rásóznak a tudatlan vevőre. uff.

Új hozzászólás Aktív témák