Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magyarl

    tag

    válasz Nandivagyok #13446 üzenetére

    Hu, ejnye, röstellem hogy nem néztem gyakrabban a fórumra, de múlthét szombaton kaptam az SXS-em (Telenor) és azóta éjjel-nappal ezt nyüstölöm
    (meg persze az Androiddal ismerkedem, bő 3 évnyi HTC Touch Diamond 2 WinMoible 6.5-ről elég nagy váltás). :D

    Szóval gyári 45-ös romom akartam egyszerűen én is root-tolni, de a Flashtool-lal (v0.9.9.0) ugyan azt a hibát produkálta nekem is. (Root hack did not work)
    Végül XDA-n ezzel a módszerrel sikerült egyből, végre én is rátudtam nyomni a "root me" visszaállításra. (Ez is csak az 55-ös előtti romokra jó).
    Remélem még időben vagyok és egy root miatt nem túrtad teljesen szét az oprendszert :)

    Más:

    A SetCPU nekem nagyon bevált akksi kímélésre, a gyári 2-3 órányi képernyő működés helyett ezzel sikerült átlépnem a 4 órát is, úgy hogy volt benne némi GTA3, wifi és telepítgetés is.
    Egyszerűen "ondemand" módon megadom hogy 192-1512 MHz között terhelés függvényében automatikusan szabályozza a CPU-t.
    Mondjuk így az alap képernyő lapozása élő háttérrel már bele-bele döccen, de szerencsére szinte mindenre lehet profilt állítani a progiban, így megadtam neki, hogy ott legalább 1Ghz-cel lapozgasson, így máris gördülékenyebbé téve azt. :)
    Ami még sokat számít a Standby mód fogyasztásában, ha a Screen off feltétellel leszabályozom 192-384 MHz-re, amivel tapasztalataim szerint kb fele annyit eszik készenlét alatt! Az meg már kit érdekel, hogy esetleg egy SMS-t fél másodperccel később kapok meg. ^^

    Nagy csalódás: az USB Mass Storage hiánya :O és erre úgy tűnik megoldás sem igazán lesz.
    Total Commanderben nem lehet értelmesen kezelni: gyökérből megnyitással is a win-es módszerrel másol (banális hogy nem írja a másolás sebességét, így azt sem, hogy mikorra végez), wifi ftp-s megosztós módszerrel meg persze sokkal lassabb...
    Igen, cserébe van OTG, ám nagy bánatomra mindkét kártyaolvasómra azt írja hogy túláram miatt tiltja :((

    SONY KDL-43W755C

Új hozzászólás Aktív témák