Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacy027

    tag

    A pre-rooted JB verziót használom pár napja. Nincs semmi baja, gyors, stabil.
    Amilyen változásokat én észrevettem, főként a kamerával kapcsolatban:
    Mintha a képek minősége jobb lenne, de valószínű csak a gyönyörű napos idő miatt van. A videófelvétel képminősége tökéletes volt és most is az, a hanggal voltak problémák, de megoldódni látszanak. Végre eltűnt a felvétel megkezdésétől számítva mindig 3s-nél jelentkező hanghiba, amit a nemrégen belinkelt motoros videó elején is hallani. Továbbá jobb lett a hang minősége, eddig néha olyan volt mintha túl kevés bitrátával lenne tömörítve, mélyebb hangok, pl. motorhang, a telefonon visszahallgatva közel sem volt hibátlan. Ha belefújt a szél a mikrofonba, ott is lehetett hallani, mintha kissé túl lenne tömörítve. Amit sajnálok, hogy még mindig nem stereo, csak mono. Egy másik program a gyáritól eltérően stereo hangot rögzít a videó mellé, viszont nincs autofókusz, csak a kijelzőt tudom bögdösni a fokuszáláshoz. Mellesleg fejlődött autofókusz terén a telefon, elég gyorsan fokuszál. Mindez a gyári kamera alkalmazásra értendő.
    A Cyber-Shot modot ha használja valaki és fontos neki a videófelvétel, ne telepítse JB alá, ugyanis a kamera nem elérhető szöveggel kidob az alkalmazásból. A mod telepítése után más programmal sem lehet videót felvenni, a fényképezés hibátlan.
    #17215 @darvinya: Az Opera Mobile nálam ICS alól TB-vel kimentve tökéletes.
    #17217 @razorka777: Az ICS alól kimentett SD Mounter JB alatt szintén tökéletes, nem csak ICS-n működik.

Új hozzászólás Aktív témák