Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viharkabat

    aktív tag

    válasz viharkabat #824 üzenetére

    Na megvan a frissítés, ahogy látom teljesen értelmetlen. Az egyetlen érzékelhető különbség, ahogy azt már többen megírták, hogy kifakult a felső státuszsor és az alsó navigáló "gombok" alatti terület. Ízlés kérdése, szerintem annyira nem néz ki jól :/
    Viszont ezenkívül érdemi változást nem látok, legalábbis semmi pozitívumot:
    a számológép ugyanúgy kretén módon jelenít meg egy sok tizedesből álló törtet (pedig számológépet már a nyolcvanas években sem volt kunszt megcsinálni)
    A stamina módban a kivételek között továbbra sem találhatók a ledes-fényjelzések
    Sőt: hiába kapcsolgatom ki-be a stamina módot, a hátralévő üzemidőt jelző becslés nem is változik. Nem mintha nagyon számítana, de zavaró

    És ami a legszebb:
    1. az elérhető frissítés jelzés a státszbáron és az alkalmazáslistán az update-centerben ugyanúgy ott jelez. Noha már kétszer újraindítottam. OKOS! :(
    2. Az Antutut lefuttattam és a korábbikhoz képest kb 200 ponttal gyengébb eredményt hozott ki.

    Szóval nem tudom mit akart a Sony ezzel a frissítéssel, de ha valaki tudja hogyan lehet visszacsinálni, írja meg plz!

Új hozzászólás Aktív témák