Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcsaba2324

    csendes tag

    válasz petymeg #590 üzenetére

    Sziasztok!

    Nekem is egy M dual-om van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Minden tipp-topp, jól összerakott, bírja a kiképzést, progik pöccre mennek, stb...

    + Azt mindenképp meg kell említenem, hogy a sokak által említett "rossz" kijelző nálam tűéles és gyönyörű, a párom által használt galaxy s3 mini-é sokkal "kockásabb" ha közelről nézed, ilyen pepita vagy nem is tudom, nem olyan éles... :) Vagy lehet az hibás? Ez normális jelenség, tudja valaki?

    - Egy dologgal van gondom. Ez miatt írok ide és petymeg-re válaszként, mert láttam, hogy Te erős gps vevőt jelöltél meg.

    Lehet, hogy nálam gyári hibás, de max. 5 percen belül leold, elveszíti a jelet és utána vissza se tudom hozni már, navigáció újraindítással sem. Autóban használom. Tudni kell, hogy én az eddigi összes android mobilomon navigációztam és egyik sem vesztett jelet soha! Folyamatos mobilnettel használom, gyári google navigáció, minden helyhasználati cucc bekapcsolva, semmi berhelés nincs a telón.... Ötlet? Legújabb firmware. Vigyem szervízbe?

    Köszi előre is, ha bárki tud segíteni!

Új hozzászólás Aktív témák