Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lazsnak

    tag

    válasz k850 #3967 üzenetére

    Nem örökbe kaptam, csak én vagyok az ügyeletes kocka a kolegák között. Mindenesetre akkor leírom a story mert látom szükséges :). Telefon nem lopott, nem kaptam, semmi ilyesmiről nincs szó.Megkért a telefon gazdája, hogy csináljam meg. Annyi volt, hogy elvitte gsm szervízbe mert nem töltött a telefon, visszaforrasztották neki a dugót és mikor visszakapta ez fogadta már, hogy aztán ott csináltak vele valamit (nyílván visszavitte és esküdöztek, hogy ilyen volt) vagy véletlen azt nem tudom. Mindenesetre rákeresve a problémára rengeteg témát/topicot találtam ezzel kapcsolatban, másoknak is van ilyen baja. Köztük xda-n is . Senki nem állított be semmiféle jelszót. Olyasmiket írnak a problémára, hogy "Apparently the new version of Lollipop was trying to use the user storage from the older Kitkat version and was asking for a password after failing to access it." frissítés után előjöhet, mert a régi rendszer fileokat nem olvassa és azt hiszi titkosított, de jelszó nincs mivel nem létezik hiszen senki nem titkosította. Vagy valami ilyesmi. Gondoltam rákérdezek a topicba van-e erre egy egyszerű megoldás ha találkozott valaki ilyennel. Semmi kedvem cm modot és társait telepíteni magamnak is kétszer meggondolom nem hogy másnak, főleg nem egy ilyen értékű telefonnál amit lehet ha megcsinálok utána inkább vesz másikat.

    Sony forumon is van bőven ilyen problémás egyed.

Új hozzászólás Aktív témák