Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz xperiaMate #1988 üzenetére

    Ha erre a verzióra gondolsz, akkor ő is meg tudja nyitni a PDF fájt OfficeSuite 7 + PDF&HD. Én nem szeretem a program robusztus mérete miatt, ill. állandóan kiabál, hogy vedd meg a teljes verziót.
    Helyette ajánlom a Kingsoft Office + PDF - 45 Lan, vagy a Adobe Reader!

    Ha szereted a koktélt, akár még a zenékhez is beteheted. :D
    Ha telepítve van valamilyen PDF olvasó alkalmazás, akkor tudni fogja, hogy az ő feladata lesz megnyitni.
    Maximum, akkor nem fogja beolvasni, ha valamelyik rejtett mappába teszed.
    Kétféle módon tudod megnyitni! 1 verzió a PDF alkalmazásból rákeresel a kívánt fájlra vagy a 2. verzió fájlkezelőn keresztül rátapicskolsz. :K

    "A gyári 'Album' alkalmazásban nem lehet új 'Saját album'-ot létrehozni?"

    Ő nem mappa szinten gondolkodik, megkeresi az összes olyan kép és videó fájlt, amire jogosult megmutatni. Majd idősorrendbe, vagy franc se tudja mi alapján megjeleníti a képeket.
    Ha te mappa alapján akarsz képeket kategorizálni, akkor más képnézegető alkalmazást kellene használnod.
    Pl. én ezt szeretem nagyon: QuickPic, de igényeidnek lehet, hogy az ES File Explorer File Manager beépített képnézegetője is megfelelne.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák