Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wanted5

    őstag

    válasz Gyurinho92 #3315 üzenetére

    ha van a t-mobile-os 30 ezres független verzió akkor igenis megéri szerintem
    nem túl nagy, de nem is annyira kicsi hogy ne lehessen okostelefonként használni

    -van benne minden ami fontos lehet, a gps van akinél nem működik normálisan, van akinél igen, nálam egész jó
    -egy 30 ezer forintos telefon kamerájától ne várja senki hogy majd fényképezőgépeket mag kamerákat megszégyenítő felvételeket készít, arra jó hogy egy-egy fontos pillanatot megörökítsünk, és szerintem annyira nem is rossz minőségűek a képei (nem is értem miért kell 5000x-os nagyításban keresgélni a hibákat, ha ki is nyomtatod 10x15 a standart fényképméret, ott meg az apróságok úgyse fognak látszódni)
    -kellően gyors (nekem legalábbis), nfc, ami sok olcsó de még néha drágább telónál sincs

    hátrányára legyen mondva a kis tárhely, meg a hátlap gyengesége

    nem mondom hogy tökéletes telefon, meg nem vagyok elájulva tőle, fanboy se vagyok, de ár-érték arányban nem olyan rossz szerintem..

    asound: az a pár apróság ugyanúgy megvan más telefonoknál is, lehet nem éppen ugyanaz, de nincs olyan telefon aminél ne lenne 1-2 zavaró dolog

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák