Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex_

    tag

    látszik, hogy mindenki mennyire másképp használj a a telefonját, s emiatt másféle problémákba ütközik. én a dual sim miatt vettem, mert kb ez votl a legnormálisabb hardverrel hivatalosan magyarországról beszerezhetően, ebben a méretben. az előző sonyericsson telefonom, 6 évesen még megy, de konkrétan leharcolódott, a céges nokia 3xxxvalami meg egy év alatt szó szerint szétment. sokat telefonálok, facebook nem játszik, sok beszélgetés mellé néha levelezés, időjárás, menetrend, vagy adhoc böngészés rákeresés valamire, és ha már ez van akkor utalások, hangrögzítés, tv-go, e-bay. de az akkumulátorhazsnálatban a top 1leső a hanghívások így is. mindezek mellett nem érzem lassúnak egyáltalán a 4.3-at. előtte a 4.2 launchere talán érzésre gyorsabb volt, de inkább csak másképp reagált. sokkal tovább tart a fehér menüt megszokni, meg a gps-em nekem lassan talál jelet, sokszor. s ennyi. nem fagy, nem lassul. a frissítés előtt nem volt gyári visszaállítás, és a pccompanionnal lett feltéve. minden amit nem akarok használni, az tiltva van, és nem izgat mennyi a szabad memória, majd felszabadítja ha kell.
    s nekem így jó.
    tudom, nem átlagos, de talán mindenki másképp használja más alkalmazásokkal.

Új hozzászólás Aktív témák